Meie töö

ETTEVÕTTEST

PR24 OÜ on loodud 2020. aastal ettevõte, mis tegeleb võlgade avalikustamisega ja selle eest vastutavate isikute avalikkuse ette toomisega. Eesmärgiks on tavakodanikke ja ettevõtjaid antud isikute eest hoiatada, et vältida võlglaste edasist usaldamist. Meie spetsialistid on ka varasemalt edukalt antud teenust pakkunud.

Avalik.ee on vaid veebipõhine inkassoteenust pakkuv ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda soodsat ja toimivat lahendust kõikidele, kellele võlgnikeks on äriühingud ning organisatsioonid. Lehekülg on loodud tegemaks võlglaste elu keerulisemaks tulevaste võlausaldajate ja koostööpartnerite ees.

Tänasel päeval on paljud kohtutäiturid ja inkassofirmad jõuetud kuna võlgnikud enamasti müüvad ettevõtte edasi või likvideerivad selle. Meie eesmärk on teha võlgniku elu raskemaks sotsiaalmeedias ja interneti otsingumootorites. Teenus toimib nii, et internetis tema ettevõtet, juhatuse liikmete nimesid või seotud ettevõtteid otsides tuleme esimeste hulgas välja meie. Sellega kahjustame võlgniku mainet tema tulevaste võlausaldajate ning koostööpartnerite ees.

MIDA ME TEEME?

Meie tegevus hõlmab sotsiaalmeediat, otsingumootoreid, e-kirja teel potentsiaalsetele partneritele saadetavaid teavitusi ning televisiooni võttes vastutusele isikud, kes antud olukorra on tekitanud. Tänapäeval ei toimi enam traditsioonilised inkassofirmad ja kohtu kaudu võlgade sissenõudmised. Parasiitidest ettevõtjatele on tehtud Eesti riigi poolt elu nii lihtsaks, et nad lihtsalt müüvad firma edasi tankistile ja sellega on asi ammendatud.

Meie tööks pole kusagil Facebookis koolilastele videode tegemised võlgnikest, igapäevaselt telefonikõnede tegemine või meeldetuletuste saatmine. Me loome petturile edaspidiseks tegevuseks nii ebameeldiva keskkonna, millega ta ei saa enam usaldust Eesti ega välismaa partnerite poolt. See on koht, kus petis peab alla andma ja hakkama võlausaldaja või meiega koostöös antud probleemile lahdust leidma.

ETTEVÕTTEST

Meie teenustasu võlasumma ülevalhoidmise eest on 10 eurot kuus (hinnale lisandub käibemaks). Võimalik tasuda ka koheselt 3, 6 ja 12 kuu eest. Sellega hoiate kokku aega igakuistelt meeldetuletustel ja info ei kao mitte kusagile. Lisaks võtame 10% vahendust igalt võlausaldajale tagastatud summalt. Püsilepingute puhul on võimalik pidada lbirääkimise kirjalikult. Kogu dokumentatsioon toimub digitaalselt allkirjastatdes.

Tasumine toimub läbi pangalingi otse Avalik.ee keskkonnas. Alati soovitame tasuda pikem ettemaksu periood. Kui võlglane tasub arve varem, siis teeme tasaarvelduse ning ei ole maksnud mitte midagi tühja.

VÕLGLASE ÜLESSE PANEMINE

Võlglast Avalik.ee keskkonda lisades pead olema kindel, et Sul on olemas kõik vajalikud dokumendid, mis seda tõestavad. PR24 OÜ ei vastuta hilisemate probleemide pärast, mis võivad tulla. Meie keskkonda petturit ülesse lisades kinnitad sa digitaalselt allkirjastades, et info vastab tõele ja võtad kogu vastutuse tulevaste probleemide korral. Kui meie poole peaks pöörduma kohus, siis edastame materjalid, kus olete digitaalselt allkirjastanud ja vastutate kogu PR24 OÜ enda poolt ülesse lisatud sisu eest.


Avalik.ee @ 2020