zoofirma.ru

Õpi nii, justkui sa ei saaks iialgi targemaks; hoia õpitut nii nagu oleks sul hirm seda kaotada.

Kong Fuzi

Avalik Koolitus- Ja Konsultatsioonikeskus

Avalik Koolitus- ja Konsultatsioonikeskus on 2013. aasta augustis asutatud mittetulundusühing. Meie põhilised tegevused on puuetega inimeste toetamine, adaptatsioon, sotsiaalne integratsioon ja koolitamine.

Kutseõpe ja konsultatsioonid, mida me pakume, on suunatud puuete ja tervisehäiretega inimestele.
Koolituste eesmärk on parandada tööotsinguil raskustesse sattunud inimeste konkurentsivõimet tööturul. Õpetatavad erialad hõlmavad mitmeid tegevusvaldkondi ja pakuvad puuetega inimestele võimalust omandada erialasid, mille järele on nõudlust tänapäeva tööturul.
Kvaliteetse hariduse pakkumisel puuetega inimestele on hädavajalikuks eeltingimuseks koolitust takistavate asjaolude kõrvaldamine ja õppeprotsessi korraldamine vastavalt selles osalejate erivajadustele. Soodsate tingimuste loomine sellistele õppuritele on võimalik sobivate meetodite kasutamisega õppeprotsessis ning informatiivsete ressursside ja tehnoloogiate kättesaadavaks tegemisega.

Kuidas toimub õppetöö?
Pärast teile enim huvi pakkuva ettevalmistuskursuse valimist peate end sellele registreerima (seda saab teha internetis) ning meie spetsialistid võtavad teiega ühendust ja arutavad üksikasju.
Õppetöö toimub hubases kontoris väikestes rühmades, mis kindlustab kõige mugavama uute teadmiste omandamisprotsessi ning võimaldab õpetajal pöörata tähelepanu igale kursusest osavõtjale.
А. Suvorov on öelnud, et teooria ilma praktikata on surnud. Meie õpetajatel on kõrgharidus ja suured õpetamiskogemused koos valdkonnas töötamise kogemustega. Need oskused võimaldavad hoida koolituste läbiviimisel tasakaalu teoreetilise ja praktilise osa vahel. Igal õppekaval on teemaplaan, millega saab tutvuda eelnevalt meie kodulehel.
Keskus Avalik Koolitus- ja Konsultatsioonikeskus praktiseerib iga õppija suhtes individuaalset lähenemisviisi, mis on eriti oluline piiratud võimalustega inimestele. Meil on juba edukad kogemused selliste inimeste toetamisel ja sotsiaalsel integreerimisel.